Megújult a Lángoló!
Olvasd cikkeinket az új oldalunkon, ahol az eddigieknél jóval több tartalom vár!

Nagyon melegünk volt, de ettől még tök jó élményeket szereztünk a Sziget első igazi napján, még azokon a koncerteken is, amiktől előzetesen nem vártunk annyira sokat. A nap headlinere, Wiz Khalifa mondjuk azért annyira nem volt jó, de kellemesen elfüvezgetett a színpadon, és közben egyszerű és könnyen befogadható bulit csinált, amin még Nirvana is volt, és a Biffy Clyro is jó koncertet adott, bár ez túl sok embert nem érdekelt. Voltunk még The Vaccines-en is, aminek az első lemeze még mindig király, Alex Clare dupstepes-soulos popjának pedig tök jól állt az A38 sátra és az éjfél körüli kezdés.
Fotók: Salim Mahboubi//Artlasso





A magyar után most jöjjön a külföldi videókból álló klipmegosztás, benne például Eddie Vedder ukulele készítésével vagy mondjuk az Om próbatermi zenélgetésével. Két nagybetűs sztár is szerepel valamilyen zenés videóban, Danny Trejo Yelawolf és Travis Barker kollaborációjában, Miley Cyrus pedig Borgore-ral dobál tortát. A FIDLAR klipjében megismerhetünk egy motorost, aki hadat üzent a drága sörök ellen, a Bondage Fairies továbbra is jobban tud maszkokat gyártani, mint videókat, a heti rapadaghoz pedig Wiz Khalifa és a Das Racist is hozzájárul.